بیت کوین تحلیل

تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، بایینس و Nem

crypto-performers
نوشته شده توسط kazem

آلتکوین ها این هفته را با قیمت پایین آغاز کرده و از بیت کوین عقب افتادند. پس از یک حرکت شدید طبیعی بود که معامله گران با تجربه به سود مورد نظر دست یابند. با نزدیک شدن به پایان هفته آلتکوین ها به شدت از نقطه اوج اخیر خود عقب‌نشینی کرده‌اند بیت کوین بسیار خوب عمل کرده است. تسلط آن بر بازار به تدریج از حدود 50 % در اوایل ماه آوریل به 54.5 % کاهش یافت.

بیشتر بخوانید: استراتژی‌های سرمایه‌گذاری در اطراف خط اصلی

در زمان بحران در صنعت , سرمایه گذاران معمولا ً به بیت کوین پناه می‌برند . در پی رسوایی اخیر صرافی بایننس و آلتکوین تتر( USDT ) معامله گران تتر خود را به بیت کوین تبدیل کرده‌اند . هرچند هر دو شرکت بیانیه‌ای مشترک صادر کرده‌اند و هرگونه خطاکاری را انکار می‌کنند وتوضیح دادند که سرمایه گذاران در حال بازی در آن هستند. چنین رویدادهایی فرصتی را به کارگزاری سنتی می‌دهند تا وارد فضای نوظهور شوند چرا که آن‌ها یک رابطه قابل‌اعتماد به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

تحلیل قیمت بیت کوین

بیت کوین از اکتبر 2015 برای اولین بار این هفته به مرحله تعادل صعودی پایان داد. این حرکت احتمالا نشان دهنده تغییر روند و برگشت گرایش است. بازار خرس شاهد بسیاری از سرمایه گذاران است که مبالغ هنگفتی پول از دست می‌دهند. یکی از آنها یک سرمایه گذاران با تجربه یک میلیاردر ژاپنی و موسس گروه conglomerate conglomerate ، پسر Masayoshi که مبلغی معادل 130 میلیون دلار را از دست داد.

در حالی که بسیاری از افراد بیت کوین را به عنوان طلای دیجیتال در نظر می‌گیرند ، بررسی اخیر در اروپا نشان داد که تنها 49 درصد از پاسخگویان عقیده دارند بیت کوین زمان اندکی(10 سال) در بین مردم بوده است و زمان زیادی را برای تثبیت جایگاه خود نیاز دارد. این تحقیق نشان می‌دهد که ارز دیجیتال باید بیشتر توسعه یابد تا دوستانه در دسترس عموم آگاه مردم قرارگیرد.

bitcoin-analysis

تحلیل قیمت بیت کوین-9 اردیبهشت

جفت ارز BTC / USD در سه هفته گذشته عمدتا در سطح شکست 4،914.11 دلار قرار داشت. اما افراد خوشبین تلاش می کنند تا قیمت را به مقاومت بالای بعدی بالغ بر 5900 دلار برسانند.

در حال حاضر SMA-50 هفته ای به عنوان یک مقاومت عمل می کند. اگر گاوها مجددا در پاییز بعدی از سطح 4914.11 دلار محافظت کنند، این امر نشان می دهد که خرید در سطوح پایین تر و جفت ارز ممکن است چند هفته دیگر باقی بماند. تثبیت در این سطوح نشانه مثبت است.

اما اگر قیمت به شدت از سطح فعلی و یا از 4914.11 دلار افزایش یابد، ارزهای دیجیتال می تواند در قیمت 5900 معامله شوند. ما در این سطح مقاومت سختی را پیش‌بینی می‌کنیم.

اگر خرس ها این جفت را پایین تر از $ 4،914.11 کاهش دهند، می تواند به EMA-20 هفته ای و زیر آن به 4255 دلار کاهش یابد. چند هفته آینده بسیار مهم است چون مرحله بعدی حرکت را تعیین می‌کند.

تحلیل قیمت ان ای ام (Nem)

زمانی که تمام 20 سکه برتر در منظقه قرمز رنگ هستند، نشان می دهد که بازارها در معرض خطر سقوط قرار دارند. ان ای ام (XEM) دومین بهترین بازیگر این هفته بود که در هفت روز گذشته حدود 9 درصد کاهش داشته است. در فروشگاه چیست؟ آیا این مرحله می‌تواند بهبود پیدا کند یا به کاهش بیشتری ادامه دهد ؟

nem-analysis

تحلیل قیمت ان ای ام-9 اردیبهشت

بهبود قیمت در جفت ارز XEM / USD به مانعی با مقاومت بالای 0.07790717 دلار رسید که قیمت آن در سه هفته گذشته اصلاح شده است. افراد خوشبین تلاش می کنند از خط مقاومت 0.060 دلار و زیر آن 0.053 دلار دفاع کنند. اگر این شکستگی را پشت سر بگذارد، بازنگری در پایین ترین حد ممکن است.

از سوی دیگر، اگر این جفت ارز از 0.060 دلار افزایش یابد، گاوها مجددا سعی می کنند آن را بیش از مقاومت سرباری 0.07790717 $ حرکت دهند. اگر موفقیت آمیز باشد، می تواند تا SMA-50 هفته ای با قیمت 10 دلار و بالاتر از آن به 0.13 دلار برسد. ارزهای دیجیتال هنوز برای ایجاد یک برنامه معکوس تشکیل شده است. ما باید منتظر بمانیم تا قبل از اینکه مثبت به آن برسیم، قدرت را نشان بدهیم.

تحلیل قیمت بیت کوین اس وی

بیت کوین اس وی (BSV) در پی حذف شدن از لیست صرافی بایننس در صدر خبرهای هفته گذشته بود. قیمت این ارز پس از اعلام این اخبار به شدت افت کرده است و در حال حاضر با حدود 22 درصد کاهش به رتبه 14 سقوط کرده است. اما در طرف دیگر ایور یونایتد، یک تیم فوتبال در اسکاتلند، تعهد کرده است که از لوگوی بیت کوین اس وی در پیراهن خود استفاده کند.

bitcoin sv-analysis

تحلیل قیمت بیت کوین اس وی-9 اردیبهشت

جفت ارز BSV / USD در عرض چند هفته گذشته در یک بازه بین 102.580 و 58.072 دلار معامله می شد و از سه هفته پیش به دلیل تاثیر اخبار منفی، فروش شدیدی را تجربه کرده است.

خرس‌ها زیر خط حمایت از محدوده 58.072 اقدام به فروش کردند. در حال حاضر، افراد خوشبین در تلاشند تا از حمایت روانی 50 دلاری دست بردارند اگر گاو ها قیمت را به محدوده ببرند، ما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که این دو برای چند هفته آینده بین 58.072 دلار و 102.580 دلار تثبیت شوند.

اما اگر گاوها قادر به بالا رفتن از 58.072 دلار نباشند، خرس ها دوباره سعی در خراب کردن حمایت از 50 دلار خواهند داشت.اگر این اتفاق بیفتد ، برگشت به قیمت 38.528 دلارشاید اتفاق بی افتد.

تحلیل قیمت اتریوم

یکی از بنیانگذاران اتریوم پیشنهاد افزایش پاداش های اتر را پس از تغیی الگوریتم به Proof of Stake یا (PoS) زا داده است. در همین حال، توسعه دهندگان اتریوم این هفته اعلام کردند که منابع مالی مورد نیاز برای ممیزی شخص ثالث از کد ProgPoW را افزایش داده اند.

در خبره‌ای دیگر ، گزارش‌ها حاکی از آن هستند که سامسونگ قصد دارد بلاک چین عمومی و خصوصی را بر پایه اتریوم توسعه دهد. این توکن احتمالا سامسونگ کوین (Samsung Coin) نام گذاری خواهد شد.

Societe Generale SFH – یک شرکت تابعه Societe Generale Group – یک باند 100 میلیون یورو در رابطه با در بلاک چین اتریوم صادر کرد.

در یک توسعه منفی(باگ نرم افزاری) یک هکر موفق شد تا حدود 45000 اتر را با حدس زدن کلیدهای خصوصی ضعیف مورد استفاده قرار دهد.

eth-analysis

تحلیل قیمت اتریوم-9 اردیبهشت

جفت ETH / USD پس از شکست سطح 167.32 دلار کاهش یافته است که یک نشانه منفی است. این منجر به شکست صعودی الگوی مثلث صعودی می‌شود. حمایت بعدی در سیر نزولی قیمت 144.78 دلار است. اگر این نیز شکسته شود، افت می‌تواند به خط روند صعودی منجر شود.

با این حال، اگر این جفت ارز از حمایت 144.78 دلار صرفنظر کند، گاوها مجددا سعی خواهند کرد که در مقیاس بالای 167.32 دلار قیمت داشته باشند. اگر این سطح از مرز عبور کند ، مقاومت بالای بعدی 187.98. دلار خواهد بود. اگر این سطح از بین برود، احتمالا این جفت ارز را به حرکت در می آورد و به سرعت هدف خود را 251.64 دلار می برد. همانطور که الگوی برگشتی را در پایین تشکیل داده است، ممکن است این قیمت هدف نیز ممکن است برداشته شود.

تحلیل قیمت بایننس کوین

بایننس برای برگزاری ICO بعدی در لانچ‌پد، از یک فرمت قرعه کشی جدید استفاده کرد. حدود 58.38 درصد از متقاضیان از قرعه کشی بهره مند شدند. بایننس راه‌اندازی پلت فرم تجارت غیر متمرکز خود (DEX) را درست یک هفته پس از راه‌اندازی بلاک چین، بایننس چین (Binance Chain) تکمیل کرد.

همچنین این صرافی در سنگاپور تبادل گسترده خود را آغاز کرد و در ابتدا در نظر داشت تا با استفاده ازدلار سنگاپور معاملات بیت کوین را ارائه دهد . سکه بایننس کوین ( BNB ) هنوز به بالاترین حد عمر خود نزدیک است . مسیر احتمالی بعدی آن چیست ? بیایید نگاهی بیندازیم .

Binance-analysis

تحلیل قیمت بایننس کوین-9 اردیبهشت

جفت ارز BNB / USD برای رسیدن به بالاترین حد خود نزدیک می‌شدند اما نمی‌توانستند این کار را انجام دهند . این جفت با فروش در خط مقاومت الگوی گوه روبرو هستند . با این حال , نکته مثبت این است کهکشش کم عمق بوده است. این نشان می دهد که خریداران حتی در یک شیب جزئی نیز گام می گذارند.

اگر این دو در بالای خط تیره گوه قرار گیرند , ممکن است برای چند هفته به یک ادغام وارد شود , پس از آن انتظار داریم که یک تلاش دیگر توسط گاوها برای ایجاد یک سطح جدید انجام شود . احتمال زیادی وجود دارد که خریداران بیشتری جذب شود و ممکن است ارز دیجیتال در این روند صعود کند.

دیدگاه صعودی ما در صورتی که خرس ها جفت پایین زیر خط روند صعود گوه را از بین ببرند نامعتبر است. شکاف گوه یک الگوی نزولی است که می تواند به افت سریع EMA-20 هفته منجر شود.


منبع  cointelegraph

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید