اتریوم تحلیل

سال 2019 سال موفقیت آمیز برای اتریوم خواهد بود

ethereum price
نوشته شده توسط kazem

اتریوم دومین ارز دیجیتال برتر از لحاظ ارزش بازار، در سال ۲۰۱۹ ممکن است پیشرفت بهتری نسبت به دوره‌های قبلی تاریخ خود نشان دهد.

پیشرفت بلاک چین اتریوم بر قیمت آن

رفتار پروژه در سه ماهه اول نه تنها نشان دهنده رشد قابل توجهی این ارز قبل از پایان سال، بلکه بهبود در پهنای باند بلاک چین آن را نشان می‌دهد. گزارش تهیه شده توسط تحلیلگران TWN نشان می دهد که پروژه اتریوم در مقایسه با سال 2018، در مسیر متفاوتی توسعه می یابد.

توسعه دهندگان با وظیفه مقیاس بندی مداوم شبکه ارزهای دیجیتال و ایجاد مناسب‌ترین شرایط برای کاربران ، به ویژه برای افراد درگیر در راه‌اندازی برنامه‌های غیر متمرکز مواجه هستند.

تحلیلگران تاکید می کنند:

قیمت اتر مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۷ مثبت بود. متاسفانه در سال ۲۰۱۸ وضعیت تغییر کرد و در مدت چند ماه از ژانویه تا دسامبر ، قیمت این ارز بیش از ۹۰ درصد کاهش یافت. اگرچه در آغاز سال گذشته ، اتریوم تقریبا ً در قیمت ۱۴۰۰ دلار معامله می شد اما در ژانویه امسال ، قیمت این ارز به کمتر از۱۵۶ دلار کاهش یافت است.

 ethereum

در روز جمعه 3 می با افزایش قیمت بیت کوین، اتریوم نیز با رشد مثت همراه بود به طوری که با رشد 6 درصدی به قیمت 170 دلار رسید. امروز سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال نزدیک به 180 میلیارد دلار رسیده است.

در سال 2019 اتریوم در بالاترین قیمت خود توانسته است تا 177 دلار رشد کند، با این حال پتانسیل رشد بیشتری را دارا است.

بسیاری از کارشناسان انتظار رشد اتریوم تا قیمت 200 دلار را داشتند با این حال این ارز نتوانست از بخش روانی بازار عبور کند. با این حال، کارشناسان TNW اعتقاد که پخش زنده در ربع اول سال بدون تحولات جدی جان سالم به در برده‌است که نشان‌دهنده تقویت مواضع اساسی آن است.

بیشتر بخوانید: اثرات سرمایه گذاری سلبریتی ها بر روی ارزهای دیجیتال

اکنون اتریوم با وظیفه خود نه تنها در سطح کنونی ، بلکه به سوی قله‌های جدید پیش می‌رود. تحلیلگران می‌گویند که اگر توسعه دهندگان بتوانند پهنای باند بلاک چین را افزایش داده و تعداد کاربران آن را افزایش دهند چنین وظیفه‌ای کاملا امکان پذیر است.

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

2 نظر

نظر بدهید