تحلیل

68 درصد از ثروتمندان جهان تا 2022 در ارز دیجیتال سرمایه گذاری می کنند

invested in cryptocurrencies
نوشته شده توسط kazem

طبق نظرسنجی دیور گروپ (deVere Group) از امارات متحده عربی، 68 درصد از افراد ثروتمند جهان در حال حاضر در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند یا قصد دارند این کار را تا پایان سال 2022 انجام دهند.

سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال 

دارایی گروه دیور به بیش از 10 میلیارد دلار می رسد و بیش از 80،000 مشتری در بیش از 100 کشور دارند. بنابراین، نتایج نظرسنجی نشان می دهد که بیش از 2/3 فرد در سراسر جهان با دارایی بیش از 1 میلیون پوند (یا 1.3 میلیون دلار) برای سرمایه گذاری در بیت کوین (BTC)، اتر یوم (ETH) و ریپل (XRP) برنامه ریزی کرده اند.

بیش از 700 مشتری از کشورهایی نظیر ایالات متحده، انگلیس، استرالیا، ژاپن، قطر، سوئیس، مکزیک، هنگ کنگ، اسپانیا، فرانسه، آلمان و آفریقای جنوبی، و همچنین امارات متحده عربی، در نظرسنجی جدید شرکت کردند.

بیشتر بخوانید: اثرات سرمایه گذاری سلبریتی ها در ارزهای دیجیتال

نایجل گرین(Nigel Green) موسس و مدیر عامل دیور، پنج عامل اصلی را شناسایی کرد که به افراد ثروتمند در سراسر جهان انگیزه می‌دهد تا مراقب ارزهای دیجیتال باشند (بدون احتساب FOMO).

بر طبق گفته گرین، نخستین دلیل این است که هیچ مرز برای ارزهای دیجیتال وجود ندارد و آنها در سراسر جهان در دسترس هستند. عوامل دیگر روند کلی دیجیتال سازی هستند؛ توانایی ارزهای دیجیتال برای حل مسائل واقعی مانند انتقال پول از طریق مرزی و ایجاد فرصت برای 2 میلیارد نفر غیر بانکی. شناختن کریپتوها توسط نسل جوان؛ و مشارکت فعال در این صنعت از سرمایه گذاران نهادی.

گرین همچنین گفت:

بررسی جدید ممکن است نشان‌دهنده رشد معقول خوش بینی بین‌المللی باشد .

نتایج این بررسی ها بر اساس پیشینه رشد قابل توجهی در بازار رمزنگاری، زمانی که بیت کوین برای اولین بار از آستانه 5800 دلار در سال 2019 عبور کرد، ارائه شد. اخیرا، Fidelity Investments نتایج تحقیق جدیدی را منتشر کرده است که نشان می دهد 22 درصد از سرمایه گذاران نهادی دارایی های دیجیتال را در اختیار دارند.

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید