بیت کوین تحلیل

قیمت بیت کوین به بالای 6000دلار خواهد رسید؟

Bitcoin-Stays-Above-USD-6000
نوشته شده توسط kazem

بزرگترین ارز دیجیتال حال حاضر ماه جدید را با رشد پایدار آغاز کرده است و در حال آماده شدن برای شگستن قیمت 6,000 دلار است. در سوم ماه مه روز جمعه بیت کوین به علت خروج شدید سرمایه از استیل کوین تتر (Tether steablecoin) و افزایش سرمایه گذاری در ارز دیجیتال اصلی(BTC) به 5،590 دلار رسید.

رشد قیمت در پی مشکلات تتر

در حال حاضر بیت کوین 5757 دلار است که با رشد تقریبا 7 درصدی به بالا ترین قیمت خود در هفته رسیده است. این ارز همچنین به راننده رشد برای اکثریت آلتکوین ها تبدیل شده‌است. در میان ارزهای دیجیتال بزرگی مانند اتریوم (ETH) و ریپل (XRP) به ترتیب به 162.8 دلار و 0.304 دلار افزایش قیمت داشتته اند.

bitcoin-price-03 мar 2019

ارزش بازار سهام در پایان هفته بیش از 180 میلیارد دلارثبت شد. همچنین شاخص تسلط بیت کوین پس از افت کوتاه‌ مدت به 53 درصد با رشد تقریبا دو درصدی به 54.9 درصد رسید. حجم معاملات روزانه بیت کوین بیش از 15 میلیارد دلار بوده و کل سرمایه سکه نزدیک به 100 میلیارد دلار است.

بیشتر بخوانید: تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال برتر

تحلیلگران به طور مستقیم این پیشرفت را با مشکلات پروژه تتر مرتبط می‌دانند. سرمایه گذاران به طور سیستماتیک سرمایه را از استیبل کوین ها به ارزهای دیجیتال و با هدف بازگشت سرمایه منتقل می‌کنند. طی دو هفته گذشته، پس از منتشر شدن خبر دست داشتن تتر در پرژه مشکوک خروج سرمایه از تتر شدت گرفته است.

یکی از تریدرهای توییتری با نام مستعار fil در این خصوص این طور اظهار نظر کرده است:

شباهت‌هایی بین سال‌های 2017 و 2019 در این پرونده وجود دارد که از 5000 دلار به 3000 دلار در سال 217 کاهش‌یافته است. این بار بازار خرس بیشتر تحت سلطه است.

همان متخصص اطمینان دارد که مشکلات تتر موجب تحریک جریان سرمایه به بیت کوین خواهد شد و تا دسامبر 2019 به تقویت موقعیت خود در بازار کمک خواهد کرد.

در جامعه تخصصی ، بسیاری بر این باورند که “افراد خوش بین (گاو ها) ” در نهایت کنترل بازار ارزهای دیجیتال را به دست گرفتند. بنابراین ، طی چند سال آینده شاهد رشد پررنگ بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال خواهیم بود.

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید