خبرها

68 درصد افراد ثروتمند تا سال 2022 روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری خواهند کرد

نوشته شده توسط ali ahmadi

این نظرسنجی که توسط deVere Group (یک سازمان مستقل مشاوره مالی) در دوبی صورت گرفته است، بیش از ۷۰۰ مشتری ساکن کشور‌های آمریکا، انگلیس، استرالیا، قطر، سوئیس، اسپانیا و آلمان را در نظر گرفته است.

Irish Tech News اعلام کرد که ۶۸ درصد از شرکت‌کنندگان در نظرسنجی پیش از پایان ۲۰۲۲ در ارز دیجیتال هایی همانند بیت‌کوین، اتر، ریپل سرمایه‌گذاری خواهند کرد. نایجل گرین(Nigel Green)، بنیان‌گذار و مدیرعامل deVere Group اظهار داشت که افراد ثروتمند در جستجوی مسیر ورود به حوزه‌ی ارزهای دیجیتال هستند.

 68 درصد افراد ثروتمند تا سال 2022 روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری خواند کرد

وی افزود: پذیرش این دیدگاه که «ارزهای دیجیتال آینده‌ی پولی را تشکیل می‌دهند» در حال گسترش است و ثروتمندان نمی‌خواهند این موقعیت را از دست داده و سبد سرمایه‌گذاری خود را با دارایی‌های دیجیتالی متعادل کنند. گرین افزود:

ارزهای دیجیتال سیستم پولی است که آمازون می‌تواند با استفاده از آن فعالیت کند. شرکت‌کنندگان در نظرسنجی یقینا نمی‌خواهند جزء آخرین نفراتی که به این حوزه وارد می‌شوند، قرار بگیرند.

بر اساس اظهارات مدیرعامل و بنیان‌گذار deVere Group، مردم جهان به دلیل ترس از دست دادن فرصت و برخی مشخصه‌های ارزهای دیجیتال همانند فعالیت فرامرزی به ارز دیجیتال علاقه نشان داده و رمزارزها کاملا برای عصر دیجیتالی ما مناسب هستند.

یکی از دلایلی که Green آن را برای افزایش محبوبیت ارزهای دیجیتال بر می‌شمرد، علاقه به درآمد بالا در میان نسل جوان است. نتیجه‌ی نظر‌سنجی eToro نشان می‌دهد در صورتی که ارزهای دیجیتال توسط موسسات مالی سنتی پیشنهاد شود، ۷۱ درصد از جوانان در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری خواهند کرد.

خروج سرمایه‌گذاران حقوقی از بخش‌های جانبی و حرکت به سوی ارزهای دیجیتال یکی از دلایل دیگری است که Green به آن اشاره کرد. نظرسنجی Greenwich در رابطه با Fidelity Investments نشان می‌دهد که نزدیک به نیمی(۴۷ درصد) از سرمایه‌گذاران حقوقی معتقدند که ارز دیجیتال ارزش سرمایه‌گذاری را دارند.

مطالعه‌ی deVere Group در ژوئن سال گذشته نشان داد که ۳۵ درصد از افراد ثروتمند در نظر دارند در ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند و یا در این حوزه سرمایه‌گذاری کرده‌اند. ۶۰۰ مشتری این شرکت در سراسر جهان در این مطالعه شرکت داشته‌اند.

 منبع: Cryptoglobe

درباره نویسنده

ali ahmadi

نظر بدهید