خبرها

احتمال حذف ارز دیجیتال تتر(USDT) از صرافی ها

tether
نوشته شده توسط kazem

فعالان و علاقه مندان حوزه ارز دیجیتال درخواست های زیادی برای حذف تتر(USDT) از صرافی ها دارند. این درخواست ها بنا بر حاشیه های پیش آمده توسط تتر و بیت فینکس می باشد که گفته می شود بحث کلاهبرداری یک میلیارد دلاری در میان است.

همانند بیت کوین اس وی، چرا تتر(USDT) حذف نشود؟

کاربران در شبکه های اجتماعی( ردیت و توییتر) از بایننس و سایر صرافی های بزرگ درخواست می کنند که استیل کوین بحث برانگیز تتر را حذف کنند. برخی از کاربران به موضوع حذف بیت کوین SV توسط چانگ پنگ ژائو مدیرعامل بایننس اشاره کردند. اشخاصی که موافق حذف تتر هستند موضوع شفاف سازی های اخیر درباره اقدامات تجاری تتر و بیت فینیکس را مهم تر از اقدامات کریگ رایت می دانند.

آِکیوفینکس(IQFinex)

آکیوفینکس(IQFinex) یک صرافی کوچک ارزهای دیجیتال با حجم معاملات روزانه تقریبا یک میلیون دلار اعلام کرد قصد دارد تتر را از لیست خود حذف کند. هم چنین برخی دیگر از کاربران، رهبران جامعه کریپتو را به حفظ آرامش دعوت کرده اند و بیان کردند هر اقدام شدیدی می تواند منجر به آسیب های جدی به ثبات بازار رمزارزی شود.

دیدگاه مدیرعامل کوین بیس در مورد تتر(USDT)

مدیرعامل کوین بیس(برایان آرمسترانگ) در توییتر، پلتفرم های مختلف را به انتقال از تتر به USDC دعوت کرد و اظهار داشت وقت آن رسیده که بازار به سمت استیبل کوین قابل اعتماد تری حرکت کند.

از زمان ورود استیبل کوین های جدید (True USDوPAX،USDC) به مارکت، با وجود اینکه تتر سهم عمده ای از بازار استیبل کوین ها را دارد ولی سلطه آن کمتر شده است. با توجه به اطلاعات سایت TradeBlock، از ابتدای این جریانات اخیر، سلطه تتر بر بازار استیبل کوین ها به 75درصد کاهش یافته است.

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید