خبرها

نیمی از تراکنش های بیت کوین کش با یک آدرس انجام شده است

bitcoin-cash-transactions
نوشته شده توسط kazem

ادعا های کاربر توییتری به نام IamNomad نشان می دهد که بیشتر از نیمی از تراکنش ها ماه اخیر در بیت کوین کش فقط از طریق یک آدرس انجام می شده است. این آدرس رمزآلود از زمان آغاز فعالیت خود در 19 فروردین(8 آوریل)سال جاری تاکنون، بیش از 587 هزار تراکنش انجام داده است.

سو استفاده از بیت کوین کش

با توجه به گزارشی که کوین تلگراف منتشر کرده است این آدرس حدود 81 هزار بیت کوین کش دریافت و 76 هزار بیت کوین کش ارسال کرده است. باقی مانده حساب این آدرس 4327 بیت کوین کش است. همچنین این ارز در بعد از بیت کوین، اتریوم و ریپل در جایگاه چهارمی قرار دارد.

bitcoin-cash-addres

نکته قابل توجه در این تراکنش ها نظم خاصی است که در بین آنها دیده می شود به طوری که هر 3 یا 4 ثانیه یک تراکنش جدید ثبت شده است. مقدار ارز دیجیتالی که در هر تراکنش جابجا می شود بسیار کم است.

بیشتر بخوانید: پشتیبانی کوین بیس از بیت کوین کش

از 19 فروردین که این آدرس ایجاد شده است تا کنون، حدود 1.7 میلیون تراکنش انجام شده که نیمی از آنها متعلق به این آدرس است. برخی گمان می کنند این تراکنش ها که مبلغ بالایی نیز ندارند، بخشی از یک آزمایش و شاید یک بازی هستند که توسط توسعه دهندگان با هدف سو استفاده از کارمز پایین شبکه انجام می شود.

برخی دیگر اعلام کرده اند که این تراکنش ها به منظور شلوغ نشان دادن شبکه بیت کوین کش انجام شده است. طبق اعلام توسعه‌دهندگان در تاریخ 15 می هاردفورک جدید بیت کوین کش با هدف بهبود مقیاس‌پذیری شبکه و حریم خصوصی کاربر،  اتفاق خواهد افتاد.

بیتکوین کش در زمان نگارش این مقاله با قیمت 322 دلار(با افزایش 12 درصدی در 24 ساعت گذشته)  در جایگاه چهار ارزهای دیجیتال قرار دارد


درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید