خبرها

شرکت‌های بزرگ فعال در زمینه ارزهای دیجیتال در حال ایجاد یک «لیست سیاه» هستند

نوشته شده توسط ali ahmadi

شرکت‌های تجاری بزرگ مرتبط با صنعت ارزهای دیجیتال از کلاهبرداری‌های مداوم و هک‌ شدن پی‌درپی این صنعت جوان خسته شده‌اند و قصد دارند با همکاری یکدیگر لیستی از شرکت‌ها و افراد کلاهبردار را منتشر کنند.

براساس گزارشاتی که اخیر منتشر شده است، کمپانی‌های بزرگی از جمله بخش رمزنگاری شرکت DRW Holdings، بانک Galaxy Digital که تحت مدیریت آقای مایک نووگراتز فعالیت دارد، و کمپانی ریپل(Ripple)، هفته‌ی جاری در شهر شیکاگو گردهم آمدند تا در رابطه با لیست سیاهی از گروه‌های «شناخته شده که در فعالیت‌های معاملاتی یا مشارکتی و خرابکارانه حضور داشته‌اند» را منتشر کنند.

آقای داریوس سیت(Darius Sit) شریک مدیریتی یک شرکت مبادله‌ی ارزهای دیجیتال با نام QCP Capital که به سازماندهی و برگزاری جلسه‌ی QCP کمک‌های شایانی کرده است، در رابطه با این موضوع اظهار داشت:

یک تلاش گسترده در سراسر جامعه‌ی ارزهای دیجیتال برای بهبود استاندارد‌های منطبق می‌تواند مانع ایجاد بدهی‌هایی شود که به واسطه‌ی مبادله با یک بازیگر بد، به وجود آمده است. یک ابتکار عمل خودگردان شبیه به این مورد، دقیقا همان چیزی است که قانون‌گذاران تمایل به دیدن آن دارند.

شرکت‌های بزرگ فعال در زمینه ارزهای دیجیتال در حال ایجاد یک «لیست سیاه» هستند

این گزارش نشان می‌دهد که در این جلسه مبادله‌گران از ۳۵ شرکت مختلف حضور به عمل آورده بودند و احتمالا این شرکت‌ها تمایل دارند با همکاری یکدیگر باعث حرکت رو به جلو این صنعت شوند. با این حال، هیچ تصمیم مشخصی در خصوص ایجاد این لیست سیاه گرفته نشد.

به نظر می‌رسد که این جلسه با رویداد هک اخیر در صرافی بایننس که بیش از ۷ هزار واحد ارز دیجیتال بیت‌کوین به سرقت رفته، همزمان بوده است.

درباره نویسنده

ali ahmadi

نظر بدهید