بیت کوین تحلیل

تحلیل قیمت بیت کوین و اتریوم (31 اردیبهشت)

bitcoin-ethereum-price
نوشته شده توسط kazem

بیت کوین حرکت صعود خود را در چند هفته گذشته شروع کرده و امروز 29 اردیبهشت در منطقه سبز قرار داشت. امروز تمام ارزهای دیجیتال برتر در محدوده سبز قرار داشتند و بیت کوین نیز بار دیگر به قیمت 8000 دلاری رسید که این تغیر قیمت پس از ثبات در 17 می حاصل شده است.

pitcoin and ethreum price

امروز بیت کوین با رشد 8 درصدی با قیمت 7982 دلار معامله شد. نمودار هفتگی این ارز نیز رشد 11 درصدی را نشان می دهد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا با دیگر تصمیم گیری در باره تصویب یا رد صندوق قابل معامله در بورس (ETF) بیت کوین را به تعویق انداخت.

همچنین بخوانید: چهار باید و نباید در ترید ارز های دیجیتال

اشکال منتشر شده توسط لوک دش جی‌آر (Luke Dashjr)، یکی از توسعه‌ دهندگان بیت کوین کور، نشان می‌ دهد که بیشتر از نیمی از فول نودهای شبکه بیت کوین، هنوز هم در حال اجرای نرم‌ افزار کلاینتی هستند که آسیب‌ پذیری آن نسبت به یک باگ گزارش شده در سپتامبر سال ۲۰۱۸ مشخص و آشکار شد.

bitcoin-analiysis

اتریوم به عنوان بزرگترین آلت کوین موقعیت خود را حفظ کرده است و ارزش فعلی آن 21 میلیارد است. دومین آلت کوین ریپل، دارای سرمایه 16.9 میلیارد دلار است. نمودار قیمت ها نشان دهنده رشد 7 درصدی اتریوم در رو گذشته است. در حال حاضر، اتریوم با قیمت 245 معامله می شود. در هفته قبل، قیمت این ارز 35درصد رشد داشته است. در 24 ساعت قبل ریپل حدود 7درصد رشد داشته است و فعلا با قیمت 0.40 دلار معامله می شود. در هفته قبل، این ارز 28درصد رشد داشت.

ripple -price

در میان 20 ارز برتر، ارزهایی دو ارز بیت کوین کش و دش به ترتیب رشد 13 و 10 درصدی را ثبت کرده اند

همچنین بخوایند: دلیل افزایش قیمت بیت کوین در روزهای اخیر چیست؟

فعلا، سرمایه کل بازار ارزهای دیجیتال 247.8 میلیارد دلار است که حدود 18% از هفته قبل رشد داشته است. اخیرا گزارشی ادعا کرده است که بانک مرکزی اروپا اعلام کرده است که ارزهای دیجیتال در سیاست های پولی و اقتصاد تاثیری ندارند.

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

یک نظر

نظر بدهید