خبرها

ساعت هوشمندی با قابلیت ذخیره سازی بیت کوین

franck-muller-releases-luxury-watch-with-bitcoin-cold-wallet-functionality
نوشته شده توسط kazem

طبق خبر های منتشر شده در 23 می، ساعت ساز معروف فرانک مولر(Franck Muller) با مشارکت ریگال استز (Regal Assets) توافقی برای ساخت ساعت هایی با قابلیت ذخیره سازی بیت کوین را امضا کردند.

کیف پول سخت افزاری

گزارش های منتشر شده نشان می دهد که این ساعت قیمتی بالغ بر 9800 تا 50600 دلار را خواهد داشت که علاوه بر اینکه یک لوازم جانبی با کیفیت بالا است، می تواند به عنوان یک کیف پول سرد برای بیت کوین نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

طبق گزارش ها این ساعت حاوی یک آدرس عمومی است که بر روی صفحه شماره گیری ساعت حکاکی شده و یک کلید خصوصی بر روی حافظه USB آن نصب است.

شرکت سازنده آن از الگوریتم TRNGs (اعداد تصادفی) در رمزنگاری آن استفاده خواهد کرد که این کیف پول را در مقابل هک ایمن می سازد.

در یک خبر رسمی منتشر شده درباره دارایی ها، مدیر منطقه ای فرانک مولر درمورد ارزهای دیجیتال بیان کرد “بیت کوین طلای هزار ساله است” وی همچنین افزود :

بیت کوین ازدواج ایده آل بین نوآوری و انتخاب شخصی است.

ارزهای رمزنگاری را میتوان با بیت کوین یا روش های پرداخت سنتی خریداری کرد. گزارش ها حاکی از آن است این شرکت در حال بررسی تولید ساعت های مشابهی با قابلیت معامله با دیگر ارز های دیجیتالی از قبیل اتریوم  و یا ریپل می باشد.

طبق گزارش روز ۲۴ماه می، یکی دیگر از تولید کننده های ساعت لوکس و کارخانه ساعت سازی واشرون کنستانتین (Vacheron Konstantin) سوئیس از تکنولوژی بلاک چین برای پیگیری ساعت های خود استفاده خواهد کرد.

سال گذشته نیز خبری از این که هابلوت (Hublot) – یکی دیگر از سازندگان ساعت های لوکس سوئیس- نسخه چاپی محدودی از ساعت های خود به یادبود دهمین سالگرد کاغذ سفید بیت کوین منتشر کرد.

بیشتر بخوانید: آموزش ساخت کیف پول آنلاین در btc.com

این ساعت ها که اصطلاحا بیگ بنگ بلاک چین  (Big Bang Blockchain) نام گرفتند تنها از طریق بیت کوین خریداری شدند و فقط ۲۱۰ نسخه از آن ساخته شده بود. هدف از انتشار ۲۱۰ نسخه ای این ساعت ها اشاره به ۲۱ میلیون سکه بیت کوین داشت.


Cointelegraph

 

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

یک نظر

نظر بدهید