خبرها

صرافی هودل‌هودل جایگذین مناسب برای لوکال بیت‌کوینز

bitcoin-hodlhodl-exchange
نوشته شده توسط kazem

سایت لوکال بیت‌کوینز (localbitcoins) یکی از مهم ترین مراکز خرید و فروش بیت کوین در سراسر جهان، ایران و کاربران ایرانی را به لیست تحریم خود اضافه کرد و از این پس لوکیشن ایران در این سایت در دسترس نمی باشد.

خدمات جدید صرافی هودل‌هودل

با جدی‌تر شدن ممنوعیت فعالیت ایرانی‌ها در این پلتفرم، صرافی هودل‌هودل دامنه خدمات خود به ایرانیان را گسترش داد.

پلتفرم صرافی لوکال بیت‌کوینز که در طی سال‌های گذشته خدمات ترید رمزارز را در اختیار ایرانی‌ها گذاشته بود اکنون به علت ریسک‌های احتمالی ناشی از تحریم‌های آمریکا از ارائه خدمات به شهروندان ایران خودداری می‌کند.

Localbitcoins-block

در همین حین مدیران پلتفرم هودل‌هودل (hodlhodl) که چندی پیش از ارائه نسخه فارسی در سایت‌شان خبر داده بودند بار دیگر تریدرهای ایرانی را به استفاده از این پلتفرم ترغیب کردند.

در بیانیه این صرافی آمده است:

ما علاقه‌مند به جذب جامعه فارسی زبانان هستیم و ویژگی‌هایی را برای آنها در نظر گرفته‌ایم.

بخش زیادی از سایت این صرافی به زبان فارسی ترجمه شده و در اختیار کاربران قرار گرفته است. به علاوه کاربرانی که تا میانه ماه ژوئن با کد ریفرال IRAN ثبت‌نام کنند برای همیشه و در همه معاملات یک تخفیف ۵۵/۰ خواهند گرفت.

اما نقاط ضعف هایی هم در این سایت دیده می شود که کار با آن کمی سخت است، مثلا در تایید هویت شخصی ارسال مدارک کمی گیج کننده است و مدارک خواسته شده کمی معقول به نظر نمی رسد.

بیشتر بخوانید: چگونه بیت کوین خود را بفروشیم؟

همچنین این پلتفرم با هدف حل مشکلات فارسی زبان ها یک گروه تلگرامی ایجاد کردند که کاربران می‌توانند با شماره‌های ایرانی در آن عضو شوند و سوالات و مشکلات خود را مطرح کنند.

پلتفرم صرافی هودل‌هودل عملکردی بسیار مشابه با لوکال بیت‌کوینز دارد و دارایی‌های رمز ارزی افراد را نزد خود نگه نمی‌دارد.

همچنین بخوانید: معرفی صرافی بیت‌ فینکس


بخش ارسال مدارک این صرافی برای فارسی زبان ها کمی ضعیف عمل می کند. در پی ارسال کامل مدارک برای تایید، مدارک ارسال شده از سوی تیم ارزسل رد شد.

HodlHodl-exchange-verified

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

یک نظر

نظر بدهید