خبرها

7 ویژگی اتریوم در سال 2019

ethereum
نوشته شده توسط kazem

اتریوم حاصل تفکر ویتالیک بوترین جوان است. او این بلاک‌چین را طراحی کرد تا بتواند خلإ‌های بیت‌کوین را پوشش بدهد. مثلا قراردادهای هوشمند یکی از ویژگی‌های اصلی اتریوم است که تا به امروز در بیت‌کوین وجود نداشته است.

بعد از رشد اولیه اتریوم، حالا توسعه‌دهندگان آن تلاش می‌کنند تغییراتی را ایجاد کنند تا بتوانند به سرعت رواج بلاک‌چین اتریوم کمک کنند. در این مسیر مزایایی مثل تعداد بیشتر دولوپرها نسبت به سایر بلاک‌چین‌ها، به کار رفتن به عنوان ابزار پرداخت، میزبانی از اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز، بازاریابی قدرتمند، هادرفورک قسطنطنیه، حرکت به سمت الگوریتم اثبات سهم و وجود رهبری شایسته به این بلاک‌چین کمک می‌کنند.

اتریوم در سال 2019 

اتریوم که در ابتدا صرفا به عنوان رمزارز جدیدی که به دنیای رمز ارزهای قبلی اضافه شده بود به آن نگاه می شد حال به دلیل نوآوری خاصی که وارد این فناوری کرده است مورد تقدیر قرار گرفته است

بیشترین تعداد دولوپرها

گروه بزرگی از برنامه نویسان، مهندسان، نظریه پردازان اقتصادی و ریاضی دانان بر روی اتریوم کار میکنند و این تعداد در حال افزایش است.

ابزار پرداخت

اتریوم اکنون در کنار بیت کوین توسط فروشگاه ها و کسب کارهای آنلاین پذیرفته می شود.

پلتفرم فناوری

بلاک چین این رمزارز امکان توسعه اپلیکیشن های غیر متمرکز را فراهم می کند که می تواند که در صنایع و بخش های مختلف کاربرد داشته باشد.

رهبری شایسته

با این که قیمت اتریوم در سال گذشته افت محسوسی داشته اما وجود رهبری مثل ویتالیک بوترین همه را به آینده این رمزاز امید وار می کند.

بازار یابی قدرتمند

واژه اتریوم به اندازه بلاک چین در گوگل جستجو شده و یکی از موضوعات اصلی در شبکه های اجتماعی است

هارد فورک قسطنطنیه

با این بروزرسانی مقیاس پذیری و سرعت بلاک چین اتریوم افزایش پیدا کرده است

روش اثبات سهم

اتریوم با تغییر پروتکل ماینینگ از اثبات کار به اثبات سهم، یک شیوه سبزتر و بهینه تر برای ماینینگ ارائه می دهد

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

یک نظر

نظر بدهید