خبرها

ایجاد یک سیستم بلاک چین برای مدیریت صندوق های بازنشستگی

amazon
نوشته شده توسط kazem

۱۱ ژوئن براساس گزارشی از رویترز خبری مبنی بر همکاری شرکت بزرگ خرده ‌فروشی آمازون با مشاور حقوقی اداره بیمه قانونی انگلستان (صندوق های بازنشستگی) در مورد ایجاد یک سیستم بلاک چین برای مدیریت صندوق های بازنشستگی شرکت ها منتشر شد.

برنامه بلاک چین آمازون

بنا بر گزارش‌های عمومی و قانونی از شرکت آمازون که برای تراکنش‌های مالی عمده خود از مدیریت بلاک چین استفاده می کند، این اتفاق زمانی می‌افتد که شرکت‌ها طرح‌های حقوق بازنشستگی خود را به صندوق عمومی و قانونی بیمه منتقل می‌کنند.

بیشتر بخوانید: توکنیزاسیون چیست؟

که بر این اساس شرکت‌ها ، حجم تراکنش های مستمری بازنشستگی را برای بیمه گران تهیه می‌کنند تا در نهایت آن‌ها مسئول پرداخت حقوق بازنشستگی کارکنان خود نباشند.

دومس اولانلویو مدیرعامل شرکت بیمه عمومی در مورد اینکه چگونه بلاک چین از یک راه‌ حل مناسب برای طول عمر یک مستمری استفاده می کند اظهار نظر کرد:

فناوری بلاک چین اجازه می دهد تا داده ها و تراکنش ها امضا شوند و بصورت ایمن، دائمی و بدون تغییر ماهیت در طول عمر این قراردادها که می تواند بیش از ۵۰ سال را پوشش دهد، ثبت و نگهداری شوند.

همانطور که قبلاً گزارش داده شد، آمازون سرویس بلاک چین مدیریتی خود را در ماه آوریل از طریق شرکت تابعه خود که آمازون وب سرویس نام دارد معرفی کرد.

این پلتفرم بلاک چین به عنوان یک سرویس (baas) به کاربران اجازه می‌دهد تا به راحتی در شبکه‌های اتریوم و هایپر لجر(Hyperledger) با خودکار کردن جنبه‌های خاصی بتوانند مدیریت بلاک چین را ایجاد و حفظ کنند.

همچنین بخوانید: تلفیق پلتفرم 5G و فناوری بلاک چین

به گفته راهول پاتاک مدیر کل شرکت مدیریت بلاک چین آمازون این سرویس مراقبت از گره‌ها، راه‌ اندازی شبکه، مدیریت گواهی‌ها ، امنیت و مقیاس بندی شبکه را بر عهده می‌گیرد.


Cointelegraph

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید