خبرها

اعمال محدودیت برای فعالیت کاربران آمریکایی در صرافی بایننس

اعمال محدودیت برای فعالیت کاربران آمریکایی در صرافی بایننس
نوشته شده توسط ali ahmadi

در حالی که کاربران آمریکایی همچنان می‌توانند با استفاده از شبکه‌های خصوصی مجازی(V-P-N)، محدودیت‌های صرافی بایننس را دور بزنند. محدودیت برداشت برای کاربرانی که تایید(احراز هویت) نشده‌اند به ۲ بیت‌کوین (با ارزش ۱۶،۴۸۲ دلار در زمان نگارش مقاله) در هر ۲۴ ساعت محدود خواهد ماند. کاربران برای برداشت مبالغ بیش از این سطح باید شواهدی ارائه کنند که نشان بدهد شرایط استفاده از این پلتفرم را رعایت کرده‌اند.

اطلاعیه‌ی با ارائه‌ی یک جدول زمانی برای اعمال تغییرات مشخص می‌کند که:

پس از ۹۰ روز، (تاریخ موثر ۲۰۱۹/۰۹/۱۲) کاربرانی که با شرایط استفاده از بایننس سازگار نیستند همچنین به کیف پول و دارایی‌های خود دسترسی خواهند داشت اما دیگر قادر به معامله و یا واریز ارز دیجیتال در پلتفرم Binance.com نخواهند بود.

چانگ‌پنگ ژائو(Changpeng Zhao) مدیر عامل صرافی بایننس با ارسال توئیتی در روز گذشته نسبت به تغییر کلی ساختار اظهار داشت:

تحمل شرایط سخت در کوتاه مدت ممکن است برای دستاورد‌های بلند مدت ضروری باشد. ما همیشه سخت تلاش می‌کنیم شرایط سخت کوتاه مدت را به دستاورد‌های ارزشمند در بلند مدت تبدیل کنیم.

اعمال محدودیت برای فعالیت کاربران آمریکایی در صرافی بایننس

رسانه‌ها در ابتدای ماه جاری گزارش کردند که صرافی ارزهای دیجیتال غیر متمرکز بایننس(DEX) دسترسی کاربران را از ۲۹ کشور شامل آمریکا محدود می‌کند. مدیر عامل صرافی بایننس در گذشته بدون ارائه‌ی جزئیات بیشتر اعلام کرد که قصد دارد ۵ الی ۱۰ صرافی معاملات ارز فیات به ارز دیجیتال راه‌اندازی کند. این شرکت امروزه در اوگاندا، سنگاپور و جرسی پلتفرم‌های معاملات ارز دیجیتال به ارز فیات راه‌اندازی کرده است که از ارزهای دیجیتال محدودی پشتیبانی می‌کنند.

بایننس در ماه ژوئن اعلام کرد که ارز دیجیتال پایدار خود را که توسط ارزهای فیات مختلفی(به استشنای دلار آمریکا) پشتیبانی خواهد شد، منتشر خواهد کرد.

ازین پس برای استفاده از سرویس‌های صرافی بایننس از سرورهای V-P-N آمریکا استفاده نکنید.

درباره نویسنده

ali ahmadi

نظر بدهید