خبرها

افسر سابق شبکه اجرایی جرایم مالی ایالات متحده مشاور فنی چینالیسیس شد

Chainalysis Blockchain
نوشته شده توسط kazem

براساس خبر رسمی منتشر شده در روز ۲۶ ماه ژوئن تیم تحلیل بلاک چین شرکت چینالیسیس(Chainalysis) یک افسر سابق شبکه اجرایی جرایم مالی ایالات‌ متحده و وزارت دادگستری را به عنوان مشاور عالی فنی استخدام کرده‌است.

استخدام جدید شرکت چینالیسیس

شرکت چینالیسیس از مایکل مسیه(Michael Mosier) به عنوان مشاور حقوقی جدید خود پرده برداشت. مایکل در حال حاضر مسئول تخصصی قانونی محصولات چینالیسیس مانند حریم خصوصی داده ، مبارزه با پولشویی، تحریم‌ها، سیاست و مسائل دولتی خواهد بود.

به گفته شرکت : این افسر سابق با جس اسپیرو که رئیس جهانی سیاست خدمات اطلاعات مالی شرکت Refinitiv و معاون رئیس امور دولتی شرکت کریستوفر دوتکه (kristofer Doucette) بوده است و قبلاً در وزارت خزانه‌ داری ایالات ‌متحده خدمت کرده بود هم‌کاری نزدیکی داشته است.

با اشاره به این انتصاب آقای مایکل گفت:

من از پیوستن به تیم باور نکردنی چینالیسیس به عنوان مشاور فنی ارشد هیجان ‌زده هستم. با در نظر گرفتن فن‌آوری در حال ظهور، یکپارچگی مالی و حریم خصوصی داده‌ها فرصت ارائه راه‌ حل‌ های فنی و قانونی به بازار برای کمک به پیشبرد ماموریت  چینالیسیس برای ایجاد اعتماد به بلاک چین و کمک به مشتریان ما برای برآورده کردن الزامات قانونی آن‌ هاست. این یک لحظه مهم برای همه این مناطق است.

در اوایل ماه جاری صرافی ارزهای دیجیتال بایننس اقدام به استخدام مدیر اجرایی سابق در شرکت دل(DELL) و مدیر انجمن ملی بسکتبال، آقای جین چائو به عنوان مامور استراتژی جهانی خود کرد. گزارش‌ها حاکی از آن است که آقای چائو استراتژی جهانی سازمان را پیشرفت خواهد داد و ابتکارات خود را در توسعه شرکت‌ها، خطرات سرمایه‌گذاری و بخش‌های قانونی آن به اجرا در خواهد آورد.

شرکت امنیتی بلاک چین و شرکت امنیتی ارزهای دیجیتال بیتگو(BitGo) یک تاجر وال استریتی معروف بنام نیک کارمی را به عنوان سرپرست خدمات مالی خود منصوب کرد. بر اساس بیانیه ای از مایک بلش مدیر عامل شرکت بیت گو این استخدام باعث شد تا یک ارتباط قوی‌ تر بین دارایی‌های نوآورانه دیجیتال و فضای مالی سنتی ایجاد شود.


cointelegraph

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید