خبرها

آیا کیف‌پول Jaxx کاربران ایرانی را تحریم کرده است؟

آیا کیف‌پول Jaxx کاربران ایرانی را تحریم کرده است؟
نوشته شده توسط ali ahmadi

Jaxx Liberty خود را به عنوان شرکت پیشگام در ارائه خدمات کیف‌پول معرفی می‌کند. اپلیکیشن کیف‌پول این شرکت دارای بخش صرافی داخلی، اخبار حوزه‌ی رمزارزی، داده‌های بازار و جستجوگر بلوک(Block Explorer) است.

آیا کیف‌پول Jaxx کاربران ایرانی را تحریم کرده است؟

بر اساس شایعات منتشر شده راجع به محدودیت اعمال شده برای کاربران ایرانی توسط Jaxx تیم ارزسل با پیگیری موضوع پاسخی را به شرح زیر دریافت کرد:

متاسفانه با توجه به دلایلی که از کنترل ما خارج است، قادر نیستیم Jaxx Liberty را در منطقه‌ی شما در دسترس قرار دهیم و یا برخی از توابع آن را فعال کنیم. از آنجایی که عبارت ۱۲ کلمه‌ای پشتیبانی که در کیف‌پول Jaxx Liberty تحت کنترل کاربران قرار دارد، به سادگی می‌توانید با دیگر نرم‌افزار‌های قابل استفاده در منطقه‌ی خود از آن استفاده کنید. Jaxx Liberty نرم‌افزار کیف‌پول دارای سیستم مدیریت متمرکز نیست، بنابراین دارایی شما هرگز مسدود نخواهد شد. ما از اتفاق پیش آمده عذر خواهی می‌کنیم و در حالی که هم‌اکنون قادر به ارائه‌ی خدمات نیستیم، امیدواریم در آینده‌ی نزدیک به منطقه‌ی شما سرویس‌دهی کنیم.

در حالی که Jaxx Liberty رسما از ارائه‌ی خدمات به کاربران ایرانی امتناع کرده است، به نظر می‌رسد با ارائه‌ی اطمینان از عدم امکان مسدود شدن موجودی کاربران، مانع استفاده از کیف‌پول این شرکت نمی‌شود.

درباره نویسنده

ali ahmadi

نظر بدهید