تحلیل خبرها

تحلیل قیمت بیت کوین، لایت کوین، ترون و بایننس کوین

price-analysis
نوشته شده توسط kazem

افزایش قیمت بیت کوین به این دلیل بود که موسسات علاقه بیشتری به این ارز پیدا کردند. اما مدیر ارشد بایننس، چانگ پت ژائو گفته است که در میزان درخواست موسسات و خرده فروشی تساوی وجود داشته است. تاجران خرده 60 درصد بایننس را تشکیل می دهند که نشان می دهد سهم موسسات هنوز زیاد نیست. اگرچه برخی از الت کوین ها عملکرد ضعیفی داشته اند اما هنوز بیت کوین عملکرد خوبی داشته است. پس این کاهش قیمت را به عنوان فرصت جدید میدانیم.

روند نزولی قیمت ها که از چند روز پیش آغاز شده است تا امروز ادامه دار بوده که باعث ریزش زیادی در حجم بازا ارزهای دیجیتال گشته است. حجم کل بازار در حال حاضر 253 میلیارد دلار است که در محدوده حمایت قرار گرفته و ممکن است با شکسته شدن این مقدار رو به پایین؛ کل بازار ریزش بیشتری داشته باشد.

تحلیل قیمت بیت کوین

کاهش قیمت در چند روز اخیر علامت خوبی برا تاجران نیست. خط حمایت برای بیت کوین در محدوده 10 هزار دلاری شکست و در حال حاضر زیر این قیمت و با ارزش 9300 دلار معامله می شود. EMA-20 ثابت است و RSI زیر 50 است که تراز بین خریدار و فروشنده را نشان می دهد.

bitcoin-price

اخیرا بیت کوین سعی می کند قیمت را به بالای SMA-50 برساند. افراد خوشبین در EMA-20 با مقاومت مواجه شده اند و اگر موفق به افزایش قیمت شوند قیمت به بیش ازاین حد افزایش می یابد. اما اگر قیمت به زیر SMA پنجاه روزه برسد به 8900 دلار و حتی 7451 دلار می رسد. دیدکاه ما در مورد این ارز بدبینانه است اما اگر قیمت بار دیگر افزایش یابد دیدگاه ما تغییر می کند.

تحلیل قیمت بیت کوین کش

با این که دیروز اکثر ارزها برتر روزی خوبی را پشت سر نگذاشته اند اما روز بهتری برای بیت کوین کش بود و یک اصلاح قیمتی رو به بالا تا 300 دلار داشت.

bitcoin-cash-price

این روند تا محدوده مقاومت 320 دلار ادامه داشت و بعد از این قیمت نتوانست به مسیر صعودی ادامه دهد و با برخورد به محدوده مقاومت 320 دلار؛ ریزش داشت و این بار تا 290 دلارکاهش یافته است. RSI نزدیک منطقه خرید بالا است که نشان می دهد افراد بدبین کنترل را در دست دارند.

تحلیل قیمت لایت کوین

لایت کوین نیز نتوانست بالای محدوده 90 دلار دوام آورد و امروز تا قیمت 79 دلار و 74 دلار سقوط داشت. البته به نظر می رسد نزول بیش از این مقدار احتمال خیلی کمی دارد و محدوده مقاومت های بعدی میتوانند 80 و 82 دلار باشند. 

litecoin-price

میانگین های متغیر روند نزولی دارند و RSI نزدیک منطقه خرید بالا است که نشان می دهد افراد بدبین کنترل را در دست دارند. اگر قیمت به زیر83 دلار برسد می تواند تا 66 دلار پیش برود.

تحلیل قیمت بایننس کوین

توکن بایننس با نام BNB نیز با ریزش 10 درصدی؛ به محدوده حمایت 25 دلاری رسیده است. افراد خوشبین سعی می کنند قیمت را حفظ کنند. قیمت 28 دلار برای بایننس کوین محدوده حساسی بود و بعد از تلاش ماندن بالای این قیمت؛ امروز تسلیم شد و در زمان انتشار این خبر با قیمت ۲۴.۹ دلار معامله می شود.

binance coin-price

برای اولین بار در سال جاری میانگین های متغییر نزولی بوده است که این باعث افت قیمت تا 18 دلار می شود. اما اگر قیمت وارد کانال صعودی شود نشان دهنده قوت است و قبل از توصیه خرید منتظر افزایش قیمت هستیم.

تحلیل قیمت ترون

ارز دیجیتال ترون ریزش سنگینی در فرود کل بازار کریپتو داشت و از قیمت 0.025 به 0.0241 رسید. این به معنی ریزش 15 درصدی این ارز دیجیتالی است که آن را به محدوده خیلی حساس 0.0200 دلار نزدیک کرده است. و اگر به این محدوده برسد؛ حتما گاو های این ارز دیجیتالی برخواهند خواست. 

tron-price

میانگین های متغیر روند نزولی دارند و RSI نزدیک منطقه خرید بالا است که نشان می دهد افراد بدبین کنترل را در دست دارند. تعیین قیمت نهایی به دست افراد خوش بین اتفاق خواهد افتاد

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید