خبرها

غول صنعت تلفن همراه اتریش از رمز ارز استفاده می کند

telecommunications-giant-to-accept-cryptocurrency
نوشته شده توسط kazem

اخیراً اخبار زیادی در خصوص ورود غول های تجاری دنیا به بازار بلاک چین مطرح شده است.شرکت های بسیار بزرگی هستند که در حال سرمایه گذاری بر روی بازار رمز ارز هستند و سعی می کنند یا برای سرمایه گذاری آن تلاش کنند یا شالوده ای برای حمایت از آن بسازند. 

گسترش روز افزون استفاده از رمز ارز ها

شرکت A1 از بزرگ‌ترین ارائه دهندگان خدمات تلفن همراه در اتریش در نظر دارد از رمز ارزها برای پرداخت در برخی فروشگاه‌های خاص استفاده کند.

بر اساس گزارش که فیوچر زون، سایت خبری فناوری اتریش منتشر کرد، شرکت A1 که به 5.1 میلیون تلفن همراه و 2.1 میلیون خط ثابت در سرتاسر این کشور خدمات ارائه می‌دهد، پرداخت از طریق رمز ارز در فروشگاه‌های موردنظر خود را بررسی می‌کند. براساس این گزارش های ارزهای دیجیتالی مانند دش، اتریوم، لایت‌کوین، استلار و ریپل برای این پرداخت در دسترس خواهند بود.

همچنین بخوانید: نصف شدن پاداش استخراج (Reward Halving) چیست؟

این شرکت در سال 1881 در تاسیس شد، این شرکت بعد از گذشت 138 سال از راه اندازی آن توانسته است محدودی زیادی از کابران را تحت پوشش خدمات خود قرار داد به طوری که به 5.1 میلیون از 6.2 میلیون کاربر حال حاضر تلفن همراه در اتریش خدمات ارائه می‌دهد.

این برنامه آزمایشی همچنین تا پایان ماه آگوست، میزبان پلتفرم‌های پرداخت وی‌چت و Alipay خواهد بود. از هم‌اکنون، وب‌سایت فیوچر زون، فهرست 7 منطقه اولیه‌ برای پرداخت با رمز ارز در اتریش را ارائه کرده است.

مارکوس شریبر، رییس بخش بازاریابی تجاری این شرکت گفت:

پول نقد یک مدل از رده خارج است. با این برنامه آزمایشی که در فروشگاه‌های A1 اجرا می‌کنیم، میزان تقاضا و پذیرش ارزهای دیجیتال در اتریش را بررسی خواهیم کرد.

این وبسایت در ادامه خبر داده که شرکت A1 در این پروژه با راه‌حل‌های بانکی Salamantex، Ingenico و Concardis همکاری می‌کند؛ مانند دیگر راهکارهای محبوب پرداخت رمز ارزی، نوسانات قیمت از طریق معماری راهکارهای بانکی تحلیل می‌روند.

افزون بر این، طبق اعلام شرکت A1 این گزینه پرداخت نه‌ تنها برای اتریشی‌ها بلکه برای گردشگران نیز طراحی شده است.این شرکت قصد دارد با استفاده از این روش خدمات خود را به اکثر نقاط اورپا و کشور های همسایه ارتقاء دهد.
با تمام این حرف ها هنوز وبسایت رسمی شرکت A1 به سؤالات دیگر رسانه‌ها در این باره پاسخ نداده است.


CoinDesk

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید