مقالات

10 راه برای دریافت رمز ارز رایگان

free-cryptocurrency
نوشته شده توسط kazem

در دنیای کنونی تقریبا چیزی تحت عنوان رایگان وجود ندارد،  اما در دنیای ارزهای دیجیتال به نظر میرسد که راه هایی برای دریافت رمزارزها وجود دارد، درست است  که بدست آوردن رمز ارز رایگان خسته کننده و با فرآیند طولانیست، اما به هر حال راه های مختلفی برای اینکار وجود دارد، در اینجا میخواهیم 10 راه حل برای دریافت رمز ارز رایگان را مورد بررسی قرار دهیم.

  • تبلیغات قطره چکانی (Airdrops)

بسیاری از شرکتها مقداری میعنی رمز ارز در ازای انجام کارهای مختلفی به کاربران می پردازند، این کار اغلب برای مشاهده تبلیغات و غیره پرداخت میشود، این شرکت ها سعی دارند تا کاربران را به خود وفادار نگه دارند. البته گاهی این هدیه های رمز ارزی می توانند صرفا برای تبلیغات یک رمز ارز جدید باشند. زمانی که شما در حال پیمایش در فروم های رددیت و وب سایتهایی که به این شکل رمز ارز هدیه میدهند هستید، این رمز ارزهای کادویی به صورت رایگان به کیف پول شما واریز می شوند.

همچنین بخوانید: هایپرلجر(Hyperledger) چیست؟

  • بازی کردن (Gaming)

برخی از بازیها دارای دارای تبلیغات انبوهی در درون خود هستند. این بازیها اغلب درصدی از درآمد حاصله از نمایش آگهی را به کاربر پرداخت میکنند. این بازیها از شما میخواهند تا فقط صفحه ی نمایش خود را باز نگه دارید، عموما این تبلیغات از طرف حامیان این بازیها پخش می شوند.

  • برنامه‌های وابسته (Referral Programmes)

استفاده از نرم افزارهای مخصوص صرافی های رمز ارزها میتواند مقادیر کوچکی رمز ارز را برای شما به ارمغان بیاورد. در یک قدم جلوتر میتوانید کد ارجاع خود را به دوستان و کاربران دیگر بدهید تا درصدی از درآمد آنها نیز به شما تعلق گیرد.

  • برنامه‌های پاداشی (Bounty Programmes)

بسیاری از پلتفرم های رمز ارزها و بلاک چین برنامه هایی ترتیب میدهند که شما بدون خرج کردن حتی یک دلار میتوانید مقدار معینی رمز ارز را بدست آورید. ممکن است از شما خواسته شود تا در برنامه ی توسعه ی بلاک چین شرکت نمایید، یا از شما بخواهند که کوین یا ارز خاصی را در فروم ها تبلیغ کنید تا جایزه ی در نظر گرفته شده را برنده شوید.

  • سرمایه گذاری‌های ICO )ICO Investments)

وقتی پس از یک سری تحقیقات کام در مورد پروژه ی هدف، روی ای سی او ها(ICO) سرمایه گذاری میکنید، میتوانید در ازای عضویت در تیم توسعه یا موارد دیگر شانس خود را برای کسب پاداش یا افزایش سرمایه امتحان کنید. با این حل کلاهبرداری ICO ها بسیار رایج است، لذا قبل از سرمایه گذاری باید از قانونی بودن آن اطمینان حاصل نمایید.

  • سوپاپ های بیت کوین (Bitcoin Faucets)

سوپاپ های بیت کوین سایت هایی هستند که در طول روز میزان بسیار کمی رمز ارز را به صورت رایگان پخش میکنند. اگر به اندازه کافی صبور باشید میتوانید با ماندن در صفحه این سایت ها مقدار جزئی رمز ارز را دریافت کنید. البته این صبوری چیزی در حد سبر ایوب میباشد که هر کسی ندارد!

  • جوایز dApp )DApp Rewards)

برخی اپلیکیشن های غیر متمرکز یا همان Decentralized Application) dApp) پاداش‌هایی برای انجام برخی از وظایف محول شده به کاربران در نظر می گیرند.

لذا اگر بتوانید dApp مناسبی برای خود پیدا کنید و بتوانید از عهده انجام وظایف آن برآیید میتوانید رمز ارز رایگان در ازای آنها دریافت کنید.

  • سایت های فروشگاهی (Shopping Sites)

برخی از فروشگاه ها در ازای خریدهای کاربران بخشی از مبلغ خرید را بازمیگردانند، این مبلغ میتواند به صورت رمز ارز باشد که شما با جمع آوری کردن آن میتوانید صاحب مقدار قابل توجهی رمز ارز شوید.

  • مشارکت های مردمی (Crowdholding)

برخی از شرکت های نوپا در زمینه ی رمز ارزها ترجیح میدهند تا به دنبال چیزی به نام Crowdholding باشند، که به موجب آن شما میتوانید به راحتی پاداش بگیرید، شما میتواند با نگهداری رمز ارزهای این شرکت های نوپا، پاداش میعنی را دریافت نمایید. به روز بودن و در جریان اخبار روز بودن میتواند کمک شایانی در بدست گرفتن پروژه هایی نظیر این پروژه داشته باشد.

  • از یک کیف پول با مقداری رمز ارز رایگان استفاده کنید

بازار کیف پول های مبتنی بر اپلیکیشن های موبایل به شدت رقابتی است. شرکت های مختلف برای پیشبرد اهداف و بالاتر بودن از رقبای خود، به کاربران در ازای استفاده از کیف های پول خود، رمز ارزهای رایگان پیشنهاد میکنند. لذا شما در ازای استفاده از این کیف پول ها میتوانید صاحب مقدار جزئی رمز ارز نیز بشوید.

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید