بیت کانکت

بیت کانکت(Bitconnect)

بیت کانکت چیست؟

سکه Bit Connect یک ارز منبع باز یکپارچه به حساب می آید، یک مبادله غیر متمرکز بر مبنای جامعه است که به مردم اجازه می دهد که ثروت خود را در یک ارز غیر دولتی ذخیره و سرمایه گذاری کنند و حتی سود قابل توجهی نیز کسب کنند. این به این معنی است که هر کسی که سکه Bit Connect را در کیف پول خود نگه میدارد، در افزایش قیمت لحظه ایی این ارز دیجیتال سهیم است.

 سکه بیت کانکت در تاریخ دسامبر 2016 شروع به فعالیت کرد و به صورت چشم گیری در حال پیشرفت است. 

بیت کانکت می تواند از طریق ماژول های وام دهی، ما را از خطر نوسان قیمت حفظ کند. این طرح نقش یه محافظ خیلی خوب را برای سرمایه گذاران بیت کوین بازی می کند. سود وام بیت کوین برای مدت یک سال از پیش تعیین شده است و پس از مدت زمان تعیین شده، سود وام با استفاده از الگوریتم خاصی که برای بررسی نوسانات قیمت ها طراحی شده، مشخص می شود.

چشم انداز و هدف بیت کانکت تبدیل شدن بیت کوین به ارز اول جهانی و امنیت هر چه بیشتر آن است. سیستم بیت کانکت به طور کامل متعلق به کاربران آن است. کلمه Bit Connect Coin به مخفف BCC است. و بیشتر جاها به صورت مخفف استفاده می شود.

ترفند پانزی وبسایت بیت کانکت

خیلی‌ها در جامعه ارزهای دیجیتال اعتقاد داشتند که سایت بیت کانکت (Bitconnect) یک ترفند پانزی یعنی یک عملیات سرمایه‌گذاری کلاهبردارانه است. از جمله این افراد ویتالیک باترین مخترع اتریوم بود. این اتهامات بر اساس سیستم‌های ارجاع چند لایه و قول سودهای ۴۰ درصدی و همچنین سود روزانه ۰٫۲۵ درصدی در هر وامی که این وبسایت ارائه می‌داد، مطرح شده بود. وعده سودهای کلان در سرمایه‌گذاری‌های پر ریسک عموما کلاهبرداری هستند.

وبسایت بیت کانکت در مورد ارز خودش یعنی BCC می‌گوید:

در لحظه‌ای که سکه BCC مال شما می‌شود، تبدیل به سرمایه‌ای خواهد شد که سالانه ۱۲۰ درصد سود به شما می‌رساند. به همین سادگی!

متاسفانه برای سرمایه‌گذارها، این سرمایه پر سود حالا هیچ ارزشی ندارد.