ارز رمز نگاری شده بیت شرز

بیت شیرز چیست ؟

بیت شیرز (BitShares) یک ارز دیجیتال و یک پلتفرم Fintech است. بیت شیرز با سرعت و امنیت زیاد ده ها هزار تراکنش را در ثانیه و به صورت ناشناس و غیرمتمرکز انجام می دهد. بیت شیرز تقریبا شبیه به بیت کوین عمل می کند اما تفاوت هایی در این دو وجود دارد. مثلا بلاک چین بیت کوین تراکنش ها را ذخیره می کند و بلاک چین بیت شیرز قرارداد های هوشمند را ذخیره می کند.

تاریخچه بیت شیرز

پلتفرم بیت شیرز توسط یک کار آفرین موفق آمریکایی به نام دانیل لاریمر (Daniel Larimer)، در 2 ژوئن 2013 طراحی شده است و در4 ژوئیه 2014 راه اندازی شد. از مارس 2016 این پروژه بخشی از Microsoft Azure Blockchain به عنوان یک سرویس است.

ویژگی های پلتفرم بیت شیرز چیست؟

این پلتفرم توسط انجمن بیت شیرز، یک کنسرسیوم باز از افراد و سازمان هایی که متعهد به ارائه دسترسی جهانی به قدرت قراردادهای هوشمند هستند، اجرا و پشتیبانی می شود. با همکاری این کمپانی که پلتفرم بیت شیرز را طراحی کرده و توسعه داده، ویژگی های نوآورانه متعددی در صنعت قرارداد های هوشمند پدید آمده است:

عملکرد و مقیاس پذیری – طبق گفته سازندگان، این پلتفرم قادر به پردازش 100،000 تراکنش در ثانیه (TPS) و حتی بیشتر با حداقل بهینه سازی است. برای مقایسه، ویزا کارت، یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات مالی در جهان به طور متوسط 2,000 تراکنش در ثانیه با حداکثر ظرفیت 24,000 تراکنش در ثانیه را مدیریت می کند.

بورس دارایی های غیرمتمرکز – بیت شیرز به کاربران خود اجازه می دهد تا در یک سیستم کاملاً غیر متمرکز (DEX) تجارت کنند. در حالی که مبادلات سنتی ارزهای رمزنگاری شده برای ذخیره، مدیریت و کنترل تمام منابع مالی به سرورهای شخصی خود متکی هستند؛ آنها همچنین سابقه سرقت، هک شدن یا بسته شدن را نیز بصورت ثبت شده دارند. ایده DEX این است که دسترسی به کلیدهای خصوصی کاربران خود نداشته باشد؛ به این ترتیب، تجارت کنندگان همچنان کنترل کامل منابع مالی خود را دارند و پلتفرم مبادلات نیز نسبت به حملات مقاوم تر می شود.

سکه های هوشمند – بر طبق گفته سازندگان، “Smartcoin” یک توکن است که ارزش آن به صورت الگوریتمی به تعدادی از دارایی ها مانند دلار آمریکا، فلزات گرانبها و یا سهام یک شرکت وابسته است. ارزش Smartcoin ها در پلتفرم بیت شیرز طوری برنامه ریزی شده که همیشه به طور کامل توسط ارز اصلی خود، BTS، حمایت می شود.

الگوریتم اثبات سهام از طریق نمایندگان – DPoS تاثیرات منفی متمرکز بودن شبکه را از طریق استفاده از شاهدان (که نمایندگان نامیده می شوند) کاهش می دهد. در کل N شاهد بلوک ها را امضا می کنند. این شاهد ها توسط کسانی که از شبکه استفاده می کنند با هر معامله ای که ساخته می شود، رأی می آورند. با استفاده از یک پروسه رأی گیری غیرمتمرکز، DPoS از نظر طراحی نسبت به سیستم های دیگر دموکراتیک تر است. هر زمان که شاهدان یک بلوک را ایجاد کنند، برای این کار مبلغی دریافت می کنند. میزان پرداخت به آنها توسط نمایندگان تعیین شده از سوی سهامداران مشخص شده است.

ایجاد توکن های جدید – کاربران این پلتفرم قادر به ایجاد توکن های سفارشی خود به منظور ترویج کسب و کار یا تسهیل سرمایه گذاری های جمعی هستند. این توکن ها می توانند توسط سایر کاربران به عنوان یک ارز رمزنگاری شده جدید معامله شوند. صادر کننده می تواند بر روی نام، توضیحات، توزیع اولیه، کارمزد های معاملاتی و دیگر مشخصات آن تصمیم گیری کند.

آموزش ثبت نام در بیت شیرز

برای ساخت حساب در بیت شیرز کلیک کنید.

وقتی وارد سایت شدین روی Create Account کلیک کنید.

wallet name : اسم کیف پول یا حساب خود را وارد کنید.

خود سیتم برای شما یک رمز درست مینه اون رو در کادر پایین کپی کنید.

توجه: اگر این رمز عبور را از دست بدهید، دسترسی به کیف پول و سکه ها را از دست خواهید داد.

تیک ها رو بزنید تا تأیید کنید که شرایط و ضوابط را قبول دارید. در آخر گزینه Create Account رو بزنید. به شما دوباره هشدار داده خواهید شد تا اطمینان حاصل کنید که رمز عبور خود را به درستی ذخیره کرده اید. بر روی OK کلیک کنید. آدرس کیف پول شما نام کیف پول شماست

کیف پول های بیت شیرز

کیف پول آنلاین  بیت شیرز

کیف پول بیت شیرز برای ویندوز

کیف پول بیت شیرز برای موبایل