گیم کردیتز(GameCredits)

گیم کردیتز(GameCredits) چیست؟

ارز دیجیتال گیم کردیتز با نام سمبلیک GAME با الگوریتم رمزگذاری Scrypt یک ارز دیجیتال قابل استخراج است که فعالیت آن در تاریخ 01/06/2015 آغاز و تا کنون 65 میلیون سکه از 84 میلیون سکه این ارز استخراج و عرضه شده است.

 از نظر فنی می توان این ارز را یک کپی از ارز دیجیتال لایت کوین (LTC) پیش از این که مجهز به فناوری SegWit شود، دانست که البته یک سری بهبود هایی در کارکرد آن رخ داده است.

گیم کردیتز یک پلتفرم ارز دیجیتال است که با هدف ارائه یک سیستم منحصر بفرد، امن و قوی با هدف جایگزینی گزینه های موجود و مکانیزم های خرید موجود در بازی ها، با تکنولوژی بلاک چین ایجاد شده است.

در صنعت بازی پرداخت و تراکنش های داخل بازی همواره یکی از مشکلات گیمرها و شرکت های بازی سازی بوده است. گیم کردیتز با ارائه سیستم پرداخت و ساخت یک ارز دیجیتال این مشکل را تا حد زیادی حل کرده است. شما می توانید با خرید این ارز از داخل بازی های مختلف آیتم های مورد نیاز خود را سریع و امن خریداری نمایید. اگر چه از بیت کوین هم در صنعت بازی استفاده می شود، اما گیم کردیتز با بستن قرارداد های تجاری با شرکت های بازی سازی سعی در به دست گرفتن بازار گیم دارد.

کیف پول گیم کریدیتز

برای محافظت از دارای های خود از کیف پول کریدیتز استفاده کنید

[button color=”blue” link=”https://wallet.gamecredits.com/auth” size=”big” align=”center”]کیف پول کریدیتز[/button]