استریتیز

ارز دیجیتال استریتیز(Stratis)

استریتیز(Stratis) چیست ؟

استریتیز یک پلتفرم سرویس دهنده بر پایه بلاک چین است که برای تسهیل کار نهادهای اقتصادی که علاقمند به بهره مند شدن از تکنولوژی بلاک چین هستند پدید آمده است. استریتیز موسسات را در ساخت سفارشی اپلیکیشن های موردنظرشان با تکنولوژی بلاک چین و با ویژگی های مورد نظر توانمند می سازد.با این روش روند رو به جلو را تسهیل بخشیده و چرخه ی دوام پروژه های بلاک چین محور را شتابدهی می کند. استریتیز اجازه ی ساخت بلاک چین های مجزا و خصوصی سازی شده را به کاربر می دهد که قابلیت راه اندازی شدن توسط ارگانهای سوم شخص و با توجه به نیاز آنان را دارا میباشد.این بلاک چین ها توسط بلاک چین مرکزی استریتیز ایمن سازی می شوند و مشتریان Lite و API ها اجازه ی دسترسی به آن را دارند.
مزیتی که استریتیز برای موسسات دارد توانمند سازی آنان برای راه اندازی اپلیکیشن با تکنولوژی بلاک چین است و همه ی اینها بدون لزوم تقبل هزینه های داخلی و دشواریهای ساخت و نگهداری شبکه ی زیربنای بلاک چین خصوصی آنها خواهد بود.

هدف استریتیز چیست؟

پلت فرم ابری استریتیز به شرکت ها و سازمان ها اجازه می دهد تا بدون نیاز به حفظ شبکه ، برنامه های کاربردی مبتنی بر بلاک چین خود را در ابر اجرا کنند آن ها می توانند نیاز های خود را در بستر بلاک چین سفارشی سازی کنند و به API این پلت فرم دسترسی داشته باشند. پلت فرم Cloud Stratis به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا به سرعت برنامه های خود را در بستر بلاک چین آزمایش کنند. همچنین توسعه دهندگان می توانند به کمک آن بلاک های موجود در بلاکچین را توسعه دهند.

استریتیز-ارز دیجیتال

بودجه بنیاد استریتیز در چه بخش هایی صرف می شود؟

تحقیقات پزشکی – بلاک چین استریتیز به علم پزشکی جهت انتشار تحقیقات، یک پایگاه داده غیر قابل تغییر را پیشنهاد نموده است. در این پلتفرم بررسی کننده، محقق و ناشر می توانند بدون نگرانی در مورد مشروعیت تحقیقات کار کنند.

اینترنت اشیا – استریتیز می تواند بر پارامتر های صنعت مانند زنجیره تامین، حمل و نقل، دارایی ها و اشتغال تأثیر بگذارد و همه چیز را بر روی بلاک چینی که با توافق اینترنتی در زمان واقعی به روز می شود، قرار دهد. به عنوان مثال یک قفل هوشمند که توسط پلتفرم استریتیز فعال می شود، به شما اجازه می دهد بدون هیچگونه اختلاف یا تعامل انسانی یک آپارتمان کاملاً خودکار و هوشمند داشته باشید.

منشأ یابی – این عبارت به معنی تأیید و ردیابی محصولات است. همانطور که تولید افزایش یافته، تولید محصولات جعلی نیز همراه با آن رشد داشته است. اما هنگامی که چنین محصولاتی در بلاک چین استریتیز قرار داده شوند، مشکل ردیابی و شناسایی آنها نیز حل می شود.

فناوری مالی – در این زمینه، استریتیز در نظر دارد با استفاده از فناوری بلاک چین مشکلاتی مانند اعتماد به اسکناس ها، سرقت و مدیریت هویت را حل نماید.

کیف پول های استریتیز کدام است؟

  1. کیف پول نرم افزاری StratisX

  2. کیف پول نرم افزاری Stratis Electrum